FEML

XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

2-6 września 2019, Nowy Sącz - Krynica Zdrój

Największe międzynarodowe spotkanie społeczno-ekonomiczne młodych liderów w Europie.

REJESTRACJA DODAJ DO KALENDARZA 2019-09-02 10:00:00 2019-09-06 20:00:00 Europe/Warsaw XIV FORUM EKONOMICZNE MŁODYCH LIDERÓW Najwieksze miedzynarodowe spotkanie spoleczno-ekonomiczne młodych liderów w Europie. Polska, Nowy Sacz FORUM EKONOMICZNE MŁODYCH LIDERÓW forum@forum-leaders.eu


NIE ZWLEKAJ DOŁĄCZ DO LIDERÓW WSPÓŁCZESNEJ EUROPY!


Każdy wielki sukces zawsze ma swój początek. Bądź w centrum wydarzeń tam, gdzie młodzi liderzy z całej Europy zacieśniają kontakty, gdzie doświadczeni przywódcy inspirują młodszych do działania. Spotkaj się z wybitnymi politykami, naukowcami i biznesmenami, aby wspólnie porozmawiać o przyszłości Europy, nowych technologiach i innowacyjnych pomysłach. Bądź we właściwym czasie i miejscu. Nie może Cię tam zabraknąć!

Podczas trwania Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, do którego przylgnęły określenia „Davos ludzi młodych” i „młoda Krynica”, przyszłe elity zdobywają praktyczną wiedzę, umiejętności i dzielą się swoimi pomysłami z innymi.


EUROPA - GOSPODARKA - EDUKACJA – TECHNOLOGIE – BIZNES


Weź udział w panelach dyskusyjnych, debatach, warsztatach i porannej kawie z praktykami biznesu. Dołącz do środowisk, które tworzą idee zmieniające życie nowych pokoleń. Wpłyń na decyzje podejmowane w sprawie przyszłości Europy. Pozwól aby twój głos był słyszalny przez decydentów współczesnego świata. Zdobądź praktyczną wiedzę i zostań jeszcze skuteczniejszym liderem i sprawniej osiągaj własne cele.

Tegoroczny program Forum
budujemy wokół tezy
"Umiejętności przyszłości dla przyszłych liderów”.


FEML


UMIEJĘTNOŚCI JAKO KLUCZ DO SUKCESU W PRZYSZŁEJ KARIERZE


15 lipca obchodziliśmy Światowy Dzień Umiejętności Młodzieży. Według danych Eurostat z 2017 roku, w Unii Europejskiej żyje 38 milionów osób w wieku 18-24 lat. Średnio 10,6% młodych ludzi przedwcześnie zakończyło edukację. Najwyższy współczynnik takich osób możemy zaobserwować na Malcie (18,6%), natomiast najniższy na Chorwacji (3,1%). W Polsce było to 5%. W dobie wielu przemian i wdrażania innowacji oraz prekaryzacji rynku pracy niezwykle ważnym wyzwaniem jest zadbanie o inkluzywność tego rynku oraz zapobieganie przedwczesnemu zakończeniu edukacji.


CZYTAJ WIĘCEJ

FEML
JEŚLI MASZ POMYSŁ


W dalszym ciągu pracujemy by przygotować dla was interesującą agendę. Ostateczny program Forum będzie ogłoszony w drugiej połowie sierpnia.

ZOSTAŃ PANELISTĄ


Jeśli masz pomysł na interesującą debatę, albo uważasz, że Twoja wiedza i charyzma pozwalają Ci zostać panelistą podczas XIV Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Zarejestruj swój pomysł:Dołącz już teraz do największego w Unii Europejskiej spotkania młodych liderów!


REJESTRACJA
REGULAMIN REJESTRACJI
FAQ

Dlaczego warto wziąć udział w XIV edycji Forum?

Zastanawiasz się, czy wziąć udział w Forum? To oznacza, że oczami wyobraźni widzisz już, jakie mogą być skutki Twojej decyzji. Organizujemy Forum po raz trzynasty i możemy Cię zapewnić, że się ani odrobinę nie mylisz. Świadczy o tym rosnąca popularność wydarzenia i opinie uczestników, z którymi możesz się zapoznać na naszej stronie.

CZYTAJ WIĘCEJ
PROGRAMWIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE

PORANNA KAWA
Z PRAKTYKAMI NAUKI I BIZNESU


NIEBAWEM POZNASZ NASZE PROPOZYCJE
UCZESTNICY O FORUM

FEML

Udział w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów jest wspaniałą okazją do poznania osób myślących w podobny sposób, którzy podzielają te same wartości i zainteresowania. Nie można przegapić możliwości spotkania oraz rozmowy z ekspertami i przedstawicielami rządu kształtujących przyszłość Europy. Organizaja Forum stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można w łatwy sposób znaleźć czas zarówno na sesje networkingowe, jak i panele dyskusyjne. To właśnie te elementy były głównym powodem mojego udziału w Forum już po raz czwarty i nadal mam ochotę pojawić się tu po raz kolejny. Do zobaczenia w Nowym Sączu!

Raúl Labadze, Gruzja

FEML

Jestem przeogromnie wdzięczna za możliwość udziału w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów z racji tego, iż to doświadczenie dało mi okazję być częścią rozmów z osobami, których opinię podzielam, ale także lepiej zrozumieć tych, którzy mają poglądy odmienne od moich, jak również dostrzec, że jesteśmy bardziej podobni niż mi się wydawało. Ponadto mogłam być świadkiem różnych inicjatyw, które natchnęły mnie do prób zrealizowania ich w mojej lokalnej społeczności. Ciągle się zastanawiasz? Mam nadzieję, że nie! Zapisz się i do zobaczenia na miejscu!

Sanela Ravlic, Chorwacja

FEML

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest niezbędne dla młodego pokolenia do przekazania swoich pomysłów oraz nawiązania kontaktu z osobami o podobnych poglądach, które mają większe doświadczenie w biznesie, w celu opracowania innowacyjnych technologii, które przynoszą korzyści całemu społeczeństwu. Nie spodziewałem się że Polska będzie tak tradycyjna pod względem kulturowym, architektonicznym oraz gościnności. Sądziłem, że Polska po drugiej wojnie światowej będzie bardziej nowoczesna. Zamiast tego naprawdę czułem, że kraj zachował swoje piękno, co bardzo szanuję i kocham.

Ramon Rahangmetan, Holandia
XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

400

uczestników Forum

35

krajów

30

gości specjalnych


ORGANIZATORZY FORUM


PARTNER GŁÓWNY


MIASTO GOSPODARZ


PARTNER


PATRON MEDIALNY