FEML


FORUM EKONOMICZNE
MŁODYCH LIDERÓW


MATERIAŁY DLA MEDIÓW


Zapowiedź XII Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.


Młodzi liderzy, przedstawiciele świata biznesu, polityki, nauki oraz organizacji pozarządowych spotkają się 5 września w Nowym Sączu, już po raz dwunasty, aby wziąć udział w międzynarodowej debacie, która będzie miała miejsce podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.

Wydarzenie to zgromadzi ponad 400 młodych osób z 42 krajów, którzy wspólnie poruszą kwestie ekonomiczne, gospodarcze i społeczne. Będą oni mieli szansę poznać głos ekspertów i prawdziwych liderów ze świata ekonomii, polityki, nauki i biznesu. Tematy, które poruszą będą oscylować głównie wokół przyszłości Unii Europejskiej, a także polskiej innowacyjności i potencjale przedsiębiorczości startupowej. Uczestnicy wezmą też udział w licznych warsztatach dedykowanych rozwojowi zdolności liderskich, managerskich i przedsiębiorczych. Nie zabraknie również dyskusji dotyczących edukacji, solidarności, wolontariatu oraz przedsiębiorczości społecznej.

Po raz pierwszy w tym roku młodzi liderzy będą mieli możliwość żywej dyskusji podczas porannej kawie z praktykami biznesu, nauki i polityki. Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, nazywane „Davos ludzi młodych” i „młodą Krynicą” jest miejscem gdzie przyszłe elity zdobywają wiedzę i nowe umiejętności. Dzielą się także swoimi doświadczeniami i kreują nowe idee dla przyszłości Europy.

Jednym z kluczowych aspektów wydarzenia jest networking - budowanie podstaw wspólnych projektów i przedsięwzięć, kontakty z młodymi liderami z całej Polski oraz z zagranicy, a także duża dawka inspiracji niezbędnej do działania oraz nowej wiedzy przydatnej w życiu zawodowym oraz społecznym.

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów to także program partnerski Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dlatego młodzi liderzy, jak co roku, wezmą udział również w spotkaniach i panelach dyskusyjnych XVII Forum Ekonomicznego.


Organizatorami Forum Ekonomicznego Młodych Liderów są:
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw,
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus +
oraz Instytut Studiów Wschodnich.

Nationale-Nederlanden PTE S.A. jest Partnerem Strategicznym XII Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Pana Jacka Krupę, Marszałka Województwa Małopolskiego.

XII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbędzie się w dniach 5-7 września 2017 r. w Nowym Sączu i Krynicy

INFORMACJA O FORUM - TEKST DO POBRANIA: FORMAT TXT 3KB


CZYM JEST FORUM

Publikacja informacyjno-promocyjna o Forum Ekonomicznym Młodych Liderów

PDF 1.07MB / wersja dystrybucyjna dla internetu

PDF 11.5MB / wersja wyskiej rodzielczości - do druku

OKŁADKA PNG 13198KB 3508 x 2481 PX

BANER PNG 13281KB 3508 x 2481 PX

Tworzymy idee dla przyszłości Europy.
Celem Forum jest spotkanie i dyskusja nad ważnymi z perspektywy młodego pokolenia zagadnieniami z obszaru ekonomii, stosunków międzynarodowych i polityki.
Forum to: spotkanie młodych liderów życia gospodarczego, i społecznego z państw Unii Europejskiej, Bałkanów, Europy Wschodniej i Kaukazu, w tym przedstawicieli Polonii, platforma wymiany poglądów na temat przyszłości Unii Europejskiej oraz całego kontynentu europejskiego miejsce, gdzie rodzą się nowe pomysły, inspiracje i podejmowane są decyzje o wspólnych działaniach, miejsce kształtowania się przyszłych elit program partnerski Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Program Forum obejmuje panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje biznesowe oraz warsztaty tematyczne.LOGA FORUM EKONOMICZNE MŁODYCH LIDERÓW


FEML

Logo Forum monochromatyczne

EPS 16,15MB ; PNG 156KB : 3507x2481 PX


FUNDACJA NOWY STAWPRZYKŁADOWE ZDJĘCIA DO POBRANIA


KLIKNIĘCIE NA ZDJĘCIE OTWIERA JE DO POBRANIA W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI W OSOBNYM OKNIE : 4800x3200 PX

TUTAJ DO POBRANIA PACZKA ZAWIERAJĄCA PONIŻSZE ZDJĘCIA W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI ZIP 202.68MB
ORGANIZATORZY FORUM