FEML

XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Największe międzynarodowe spotkanie społeczno-ekonomiczne
młodych liderów w Europie

Karpacz, 7-9 września 2022

MŁODZIEŻ PRZEDSIĘBIORCZA

RELACJA Z XVII FORUM
PROGRAM
XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów
Młodzi liderzy spotkają się w Karpaczu

Już po raz siedemnasty odbędzie się Forum Ekonomiczne Młodych Liderów – impreza partnerska organizowanego w Karpaczu Forum Ekonomicznego. W tym roku wydarzenie będzie poświęcone m.in. konsekwencjom wojny w Ukrainie

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7 – 9 września br. w Karpaczu i Jeleniej Górze. Udział w niej weźmie około 150 uczestników z Polski, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Nigerii, Etiopii, Tanzanii, Gruzji, a także z Azerbejdżanu. Dodatkowo około 100 osób weźmie udział w Forum online. Tematyka tegorocznego Forum będzie dotyczyć m.in. na bezpieczeństwa energetycznego Polski oraz Europy w kontekście rosyjskiej agresji na Ukrainę, a także przedsiębiorczości młodych w kontekście zbliżającego się kryzysu gospodarczego. Nie zabraknie także dyskusji na temat jaki powinien być lider przyszłości. „W obliczu nowej rzeczywistości, zaistniała potrzeba ponownego zdefiniowania roli młodych liderów, ich kompetencji i umiejętności oraz stworzenia nowych idei na wykorzystanie energii młodego pokolenia dla dobra nas wszystkich”.

Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Marek Kamiński – innowator, podróżnik oraz założyciel Fundacji oraz Marek Kaminski Academy. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, bez pomocy z zewnątrz, za co został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Inspiruje mnóstwo ludzi w Polsce i na świecie poprzez książki, filmy, podcasty, webinary i programy trenerskie.

Do tej pory, we wszystkich XVI edycjach Forum udział wzięło ponad 4000 uczestników z ponad 30 krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Kaukazu.Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Europy
w kontekście agresji Rosji na UkrainęPrzedsiębiorczość Młodych Liderów
a widmo kryzysu gospodarczego w EuropieLiderzy jutra
Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Forum od początku swojego istnienia dąży do włączania osób młodych do dyskusji na temat przyszłości Europy i świata, a także w procesy decyzyjne kształtujące naszą rzeczywistość. W trakcie szesnastu edycji, dzięki przestrzeni do rozmowy, networkingu i integracji, uczestnicy mogli nawiązać międzynarodowe partnerstwa, zrealizować wspólne projekty, a nawet zdobyć wymarzoną pracę. Przez minione 16 lat Program Forum ubogacał młodych uczestników w wiedzę, pewność siebie, inspiracje do działania oraz dał pespektywy i nowe kontakty. Dzięki temu po latach, wielu uczestników wracało na Forum – jako partnerzy wydarzenia, eksperci i prelegenci.

Cele główne tegorocznego Forum

Pobudzenie postaw przedsiębiorczych, rozwój debaty publicznej na tematy ekonomiczne, geopolityczne, ekologiczne i edukacyjne a także nabywanie kompetencji liderskich przez uczestników.

ZOBACZ, JAK BYŁO W POPRZEDNICH LATACH...Instytucje zainteresowane współpracą


prosimy o przesłanie ofert na adres:

marketing@forum-leaders.eu

UCZESTNICY O FORUM

FEML

Udział w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów jest wspaniałą okazją do poznania osób myślących w podobny sposób, którzy podzielają te same wartości i zainteresowania. Nie można przegapić możliwości spotkania oraz rozmowy z ekspertami i przedstawicielami rządu kształtujących przyszłość Europy. Organizaja Forum stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można w łatwy sposób znaleźć czas zarówno na sesje networkingowe, jak i panele dyskusyjne. To właśnie te elementy były głównym powodem mojego udziału w Forum już po raz czwarty i nadal mam ochotę pojawić się tu po raz kolejny. Do zobaczenia w Nowym Sączu!

Raúl Labadze, Gruzja

FEML

Jestem przeogromnie wdzięczna za możliwość udziału w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów z racji tego, iż to doświadczenie dało mi okazję być częścią rozmów z osobami, których opinię podzielam, ale także lepiej zrozumieć tych, którzy mają poglądy odmienne od moich, jak również dostrzec, że jesteśmy bardziej podobni niż mi się wydawało. Ponadto mogłam być świadkiem różnych inicjatyw, które natchnęły mnie do prób zrealizowania ich w mojej lokalnej społeczności. Ciągle się zastanawiasz? Mam nadzieję, że nie! Zapisz się i do zobaczenia na miejscu!

Sanela Ravlic, Chorwacja

FEML

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest niezbędne dla młodego pokolenia do przekazania swoich pomysłów oraz nawiązania kontaktu z osobami o podobnych poglądach, które mają większe doświadczenie w biznesie, w celu opracowania innowacyjnych technologii, które przynoszą korzyści całemu społeczeństwu. Nie spodziewałem się że Polska będzie tak tradycyjna pod względem kulturowym, architektonicznym oraz gościnności. Sądziłem, że Polska po drugiej wojnie światowej będzie bardziej nowoczesna. Zamiast tego naprawdę czułem, że kraj zachował swoje piękno, co bardzo szanuję i kocham.

Ramon Rahangmetan, HolandiaFEML

FEMLFEML

W 2022 ROKU STRONĘ ODWIEDZIŁO DOTYCHCZAS OSÓB
DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE