FEML

XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Największe międzynarodowe spotkanie społeczno-ekonomiczne
młodych liderów w Europie

Karpacz, 7-9 września 2022

MŁODZIEŻ PRZEDSIĘBIORCZAXVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

XVII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbywa się w dniach 7-9 września 2022 r. w Jeleniej Górze oraz w Karpaczu. Organizatorem Forum jest Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw z siedzibą w Lublinie. W ramach Forum odbędą się: a. sesje plenarne, b. debaty panelowe, c. bloki programowe: prezentacje raportów, wykłady, rozmowy, d. warsztaty.

Akredytowanym uczestnikiem Forum jest osoba, która przeszła wszystkie etapy rejestracji i otrzymała potwierdzenie zakwalifikowania do udziału w Forum. Warunkiem udziału w formie stacjonarnej w Forum jest zgłoszenie Uczestnictwa wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

I etap rejestracji uczestnictwa stacjonarnego zostanie zakończony 31 lipca.
II etap rejestracji uczestnictwa stacjonarnego zostanie zakończony 15 sierpnia.
Rejestracja uczestnictwa online zostanie zakończona 15 sierpnia.REJESTRACJA

PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE REGULAMINÓW UCZESTNICTWA PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.


   REGULAMIN UCZESTNICTWA

   REJESTRACJA
ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM STACJONARNIE
Cena biletu: 200 PLN


Jako uczestnik stacjonarny otrzymujesz:

  • Dostęp do grupy uczestników na Facebook
  • Możliwość uczestniczenia w stacjonarnym programie merytorycznym FEML
  • Wstęp na Forum Ekonomiczne w Karpaczu podczas trzeciego dnia obrad (9 września)
  • Wstęp na wieczór międzykulturowy
  • Catering konferencyjny
  • Certyfikat uczestnictwa

   REJESTRACJA
ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM ONLINE
 


Jako uczestnik online otrzymujesz:

  • Dostęp do grupy uczestników na Facebook
  • Możliwość interaktywnego uczestnictwa w transmisji programu merytorycznego FEML
  • Możliwość uczestniczenia w warsztacie online
  • Certyfikat uczestnictwa

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Forum od początku swojego istnienia dąży do włączania osób młodych do dyskusji na temat przyszłości Europy i świata, a także w procesy decyzyjne kształtujące naszą rzeczywistość. W trakcie szesnastu edycji, dzięki przestrzeni do rozmowy, networkingu i integracji, uczestnicy mogli nawiązać międzynarodowe partnerstwa, zrealizować wspólne projekty, a nawet zdobyć wymarzoną pracę. Przez minione 16 lat Program Forum ubogacał młodych uczestników w wiedzę, pewność siebie, inspiracje do działania oraz dał pespektywy i nowe kontakty. Dzięki temu po latach, wielu uczestników wracało na Forum – jako partnerzy wydarzenia, eksperci i prelegenci.

Cele główne tegorocznego Forum

Pobudzenie postaw przedsiębiorczych, rozwój debaty publicznej na tematy ekonomiczne, geopolityczne, ekologiczne i edukacyjne a także nabywanie kompetencji liderskich przez uczestników.

ZOBACZ, JAK BYŁO W POPRZEDNICH LATACH...Instytucje zainteresowane współpracą


prosimy o przesłanie ofert na adres:

marketing@forum-leaders.eu

UCZESTNICY O FORUM

FEML

Udział w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów jest wspaniałą okazją do poznania osób myślących w podobny sposób, którzy podzielają te same wartości i zainteresowania. Nie można przegapić możliwości spotkania oraz rozmowy z ekspertami i przedstawicielami rządu kształtujących przyszłość Europy. Organizaja Forum stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można w łatwy sposób znaleźć czas zarówno na sesje networkingowe, jak i panele dyskusyjne. To właśnie te elementy były głównym powodem mojego udziału w Forum już po raz czwarty i nadal mam ochotę pojawić się tu po raz kolejny. Do zobaczenia w Nowym Sączu!

Raúl Labadze, Gruzja

FEML

Jestem przeogromnie wdzięczna za możliwość udziału w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów z racji tego, iż to doświadczenie dało mi okazję być częścią rozmów z osobami, których opinię podzielam, ale także lepiej zrozumieć tych, którzy mają poglądy odmienne od moich, jak również dostrzec, że jesteśmy bardziej podobni niż mi się wydawało. Ponadto mogłam być świadkiem różnych inicjatyw, które natchnęły mnie do prób zrealizowania ich w mojej lokalnej społeczności. Ciągle się zastanawiasz? Mam nadzieję, że nie! Zapisz się i do zobaczenia na miejscu!

Sanela Ravlic, Chorwacja

FEML

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest niezbędne dla młodego pokolenia do przekazania swoich pomysłów oraz nawiązania kontaktu z osobami o podobnych poglądach, które mają większe doświadczenie w biznesie, w celu opracowania innowacyjnych technologii, które przynoszą korzyści całemu społeczeństwu. Nie spodziewałem się że Polska będzie tak tradycyjna pod względem kulturowym, architektonicznym oraz gościnności. Sądziłem, że Polska po drugiej wojnie światowej będzie bardziej nowoczesna. Zamiast tego naprawdę czułem, że kraj zachował swoje piękno, co bardzo szanuję i kocham.

Ramon Rahangmetan, HolandiaORGANIZATORZY / ORGANIZERS
W 2022 ROKU STRONĘ ODWIEDZIŁO DOTYCHCZAS 4846 OSÓB
DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE