FEML


FORUM EKONOMICZNE
MŁODYCH LIDERÓW


Dlaczego warto wziąć udział w XIII edycji Forum?


Zastanawiasz się, czy wziąć udział w Forum? To oznacza, że oczami wyobraźni widzisz już, jakie mogą być skutki Twojej decyzji. Organizujemy Forum po raz trzynasty i możemy Cię zapewnić, że się ani odrobinę nie mylisz. Świadczy o tym rosnąca popularność wydarzenia i opinie uczestników, z którymi możesz się zapoznać na naszej stronie.

Jestem liderem organizacji pozarządowej

Podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów poznasz innych młodych i ambitnych ludzi, którzy pragną wziąć losy społeczności lokalnej lub całego regionu we własne ręce. Nawiążesz owocne kontakty, dzięki którym szybciej zrealizujesz cele, które sobie postawiłeś. Znajdziesz inspirację do działania i nabędziesz wiedzy przydatnej w pełnieniu roli lidera. Spotkasz się z najbardziej charyzmatycznymi przywódcami i z pierwszej ręki dowiesz się, jak wygląda kształtowanie rzeczywistości politycznej i społecznej poszczególnych państw.

Jestem młodym przedsiębiorcą

Jeśli realizujesz się jako szef prężnie rozwijającej się firmy lub twórca obiecującego startupu, nie możesz przegapić wydarzenia takiego jak Forum Ekonomiczne Młodych Liderów. To właśnie tutaj możesz wzmocnić swoją sieć kontaktów, dzięki którym Twój biznes nabierze rozpędu. Oprócz przydatnych znajomości skorzystasz również z wymiany dobrych praktyk. Może zainspirujesz się rozwiązaniami sprawdzonymi w innym kraju? A może zainicjujesz zupełnie nowy projekt? Nie dowiesz się, jeśli nie przyjedziesz!

Jestem studentem

Dla Twojej przyszłej kariery zawodowej udział w Forum może być momentem przełomowym. To tutaj pojawią się największe autorytety świata polityki, nauki i biznesu, a także liderzy organizacji pozarządowych, których misją jest zmienianie świata. Weź udział w wydarzeniu, które ma potencjał do wyznaczania nowych kierunków rozwoju w Europie. Poznawaj młodych i ambitnych ludzi i dawaj się poznać innym. Inspiruj się i dziel własnymi ideami. Wyobraź sobie korzyści, jakie wyniesiesz z debat, w których wezmą udział m. in. prezydenci, premierzy i nobliści.

Wydarzenie, dzięki któremu każdy może skorzystać

Bez względu na to, czy jesteś młodym naukowcem, politykiem, czy biznesmenem udział w Forum może nadać tempa Twojej karierze, przybliżyć Cię do celu i całkowicie zmienić Twoje życie.

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów to:

  • kontakty z młodymi liderami z całej Polski oraz z zagranicy,
  • nowa wiedza przydatna w życiu zawodowym,
  • inspiracja do działania,
  • nowe projekty i motywacja do ich realizacji,
  • możliwość uczestniczenia w tak dużym i ważnym wydarzeniu,
  • możliwość uczestniczenia w Forum Ekonomicznym w Krynicy (7.09.2017 r.),
  • bogata lista Gości Specjalnych i Prelegentów,
  • nowy format – Wyzwania Współczesnego Lidera – rozbudowane warsztaty, podczas których liderzy zdobędą praktyczne umiejętności,
  • nowy format – poranna kawa z praktykami biznesu.

Czy ja również powinienem tam być?

Zastanawiasz się, czy wziąć udział w Forum? To oznacza, że oczami wyobraźni widzisz już, jakie mogą być skutki Twojej decyzji. Organizujemy Forum po raz dwunasty i możemy Cię zapewnić, że się ani odrobinę nie mylisz. Świadczy o tym rosnąca popularność wydarzenia i opinie uczestników, z którymi możesz się zapoznać na naszej stronie.


FEML


ORGANIZATORZY FORUM


PATRONAT HONOROWY
MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ


PARTNER GŁÓWNY


MIASTO GOSPODARZ


WSPÓŁFINANSOWANIE


OFICJALNY PARTNER


PARTNER

FEML


PATRON MEDIALNY